Gizlilik Politikası

divum.com.tr adresini ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmanız gerekmemektedir. Alışveriş yapmak için üye olmak ve bazı bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız gerekmektedir.

divum.com.tr adresine üye olurken ya da sitemizden alışveriş yaparken bildirdiğiniz kişisel verilerinizin gizliliğine ve korunmasına şirketimiz hassasiyet göstermektedir. Bu bilgiler iş ortakları ve yasal zorunluluklar dışında üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. 

divum.com.tr tarafından toplanan bu bilgiler, müşterilerimiz için hazırlanacak promosyon faaliyetleri ve kampanya çalışmalarında yalnızca divum.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Müşteri bilgilerinin resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda, resmi makamlarla paylaşılabilir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sözleşme aşamasında veya ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde divum.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin divum.com.tr ara yüzü üzerinden banka, aracı ödeme kuruluşları ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.